ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.natulife.com.tr e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Ankara/Yenimahalle adresinde bulunan Eya Kuruyemiş Ltd.Şti.
b) www.natulife.com.tr internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı ("Üye")

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme'nin konusu Eya Kuruyemiş Ltd. Şti.'nin sahibi bulunduğu web sitesi www.natulife.com.tr 'den üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.natulife.com.tr web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , üye bilgilerinin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk hallerinden üye sorumludur.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya www.natulife.com.tr tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. www.natulife.com.tr, Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.